RODO

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), poniżej załączam informacje dotyczące danych osobowych.
Informuję, że administratorem danych osobowych jest Własną Drogą. Psychoterapia Olga Sieczka z siedzibą w Warszawie przy ul. Maszewskiej 31, kod pocztowy 01-925, NIP: 6631577002, REGON: 380257670
Dysponuję Państwa danymi osobowymi w efekcie Państwa uczestnictwa w prowadzonych przeze mnie zajęciach bądź w związku z przesłanym na adres mailowy, telefon lub poprzez komunikator na FB zapytaniem dotyczącym organizowanych przeze mnie zajęć lub psychoterapii indywidualnej. Jeśli ktoś z Państwa życzy sobie, abym te dane usunęła z bazy, proszę o informację na adres: warsztaty.lowen@gmail.com. Dane używane są wyłącznie w celu zawiadamiania o działalności. Gwarantuję spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Danych osobowych nikomu nie udostępniam, ani nie wysyłam na podany adres e-mail ofert reklamowych.
Z poważaniem,
Olga Sieczka