Aktualna sytuacja

Z uwagi na okoliczności związane z COVID-19, stacjonarne warsztaty i grupy pracy z ciałem są odłożone w czasie. Obecnie proponuję nową formę pracy – indywidualne sesje online. Dla osób, które chcą rozpocząć psychoterapię, chcą przyjrzeć się sobie, swoim reakcjom, zachowaniom, trudnościom. Jak to wygląda? Państwo jesteście u siebie w domu i kontaktujemy się przez komunikator pozwalający na widzenie siebie nawzajem. Podczas spotkania wnoszą Państwo ważne dla siebie kwestie, rozmawiamy o nich, mogę również zaproponować proste ćwiczenia ciała do wykonania podczas sesji, łącząc pracę analityczną z aspektem pracy z ciałem.
Co może dać kontakt z ciałem:
– zmniejszenie lęku, który w obecnej sytuacji, związanej z koronawirusem jest reakcją jak najbardziej naturalną
– ugruntowanie, które pozwala nam przypomneć sobie, to że chociaż, nie mamy wpływu na wszystko, to nie jesteśmy pozbawieni wpływu całkowicie i nadal mamy moc sprawczą.
– bliższy kontakt z tym, co na prawdę teraz czujemy i akceptację wszystkich pojawiających się uczuć. A akceptacja pozwala im płynąć – bez ugrzęźniecia np. w lęku. Wtedy lęk bywa obecny w naszym życiu, ale nie jest obezwładniajacy.
– rozładowanie napięć, złości- związanych z niepewnością obecnej sytuacji, z przeciążeniem pracą (dla osób, które obecnie ie mogą odpoczywać).
 
Sesja trwa 50 minut i kosztuje 140 pln.
Zapraszam do zapisów mailowo na adres warsztaty.lowen@gmail.com lub przez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *